Перелік інвестиційних договорів, додатків, додаткових угод та інших матеріалів до них, у т.ч. посилань на оприлюднені ресурси в Інтернеті

Дата: 19.09.2019 14:33

Інформація відділу єкономічного розвитку та інвестицій Коблівської сільської ради.

Предмет договору

Сторони

2018

Просвітницька діяльність, популяризація знань, виховання покоління обізнаних громадян, розвиток комунікативних навиків та виховання толерантності, тощо.

Миколаївський національний аграрний університет

Здійснення просвітницької діяльності.

2018

Інформаційно-консультаційна діяльність з питань економічного, організаційного розвитку; навчання молодих фахівців, студентів та підвищення їх загального професійного рівня; відкриття на базі Коблівської ОТГ філії кафедри економіки підприємств щодо спільної діяльності.

Миколаївський національний аграрний університет

Інформаційно-консультаційна діяльність з питань економічного розвитку

29.08.2018

Забезпечення комплексного розвитку територій, зміцнення і розвиток міжрегіонального та міжнародного співробітництва, розвиток туристичної інфраструктури, співпраця з місцевими органами виконавчої влади Чернівецької та Миколаївсбкої області.

Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської об’територіальної громади»,

Мамаївська об’єднана територіальна громада Кіцманського району Чернівецької області,

Громадська організація «Буковинська асоціація сільськогосподарських дорадчих служб»

Розбудова туристичної, агро-рекреаційної та природоохоронної інфраструктури

19.09.2018

Координація дій, організація і проведення спільних заходів, обмін інформацією, зміцнення і розвиток міжрегіонального та міжнародного співробітництва, сприяння розвитку туристичної інфраструктури громад, співпраця з місцевими органами виконавчої влади Полтавської та Миколаївської областей, координація роботи з місцевими органами виконавчої влади, сприяння організації семінарів.

Мачухівська об’єднана територіальна громада Полтавського району Полтавської області, установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської об’єднаної територіальної громади»,

Комунальна установа «Агенція місцевого розвитку територіальних громад Полтавського району»

Розвиток туризму та діяльність дитячого оздоровчого відпочинку

03.12.2018

Створення механізму дієвої співпраці в питаннях охорони природних комплексів, в галузі рекреаційної діяльності та екологічної освіти.

Національний природний парк «Білобережжя Святослава»,

Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської об’єднаної територіальної громади»

Охорона природних комплексів

05.03.2019

Встановлення партнерства з метою реалізації Проекту щодо створення ЦНАП, підвищення кваліфікації персоналу, підвищення поінформованості громадян.

NIRAS Sweden AB

Створення ЦНАП

14.03.2019

Реалізація проекту «Безкоштовне створення та впровадження веб-сервісу електронні консультації з громадськість»