ТРЕНІНГ “НАЛАГОДЖЕННЯ ВНУТРІШНОЇ КОМУНІКАЦІЇ”. НАВЧАЄМОСЬ БУТИ КРАЩИМИ!

Дата: 03.10.2019 19:44

Миколаївський Центр розвитку місцевого самоврядування вже в котрий раз організує корисний захід – сьогодні це тренінг “Налагодження внутрішньої комунікації” для посадових осіб Коблівської ОТГ.

У 10 годині ранку в залі засідань Коблівської сільської ради зібралися молоді спеціалісти відділів Коблівської сільської ради, старости суб’єктів ОТГ, представники організатора тренінгу.

Тренінг відбувається під керівництвом радниці з питань комунікації Миколаївського ЦРМС Юлії Почебут.

Головна мета заходу – налагодження взаємокомунікації в колективі, запобігання емоційному вигоранню, випробуання комунікації у кризових ситуаціях. В якості основного методу роботи використовується саме ігровий метод, ефективність якого неодноразово підтверджена практикою.

Коблівська сільська рада висловлює подяку організаторам та всім учасникам заходу. Тут завжди раді цікавій комунікації. Сподіваємось на дієві результати.