Рішення про співпрацю між Коблівською сільською радою та Регіональним сервісним центром МВС в Миколаївській області

Дата: 21.10.2019 11:27

18 жовтня 2019 року між Коблівською сільською радою та Регіональним сервісним центром МВС в Миколаївській області було підписане узгоджене рішення про співпрацю. На території Коблівської сільської ради буде функціонувати мобільний сервісний центр МВС, обладнаний сучасним технологічним і телекомунікаційним оснащенням, який призначений для надання послуг фізичним і юридичним особам, які зареєстровані або мають юридичну адресу у віддалених населених пунктах.

Виїзди мобільного сервісного центру МВС будуть здійснюватися у плановому режимі, за графіком роботи.