Коблівська об'єднана територіальна громада

Перспективи реалізації інвестиційного проекту "Агро-рекреаційний кластер "Коблево". Засідання робочої групи.

Дата: 30.10.2019 08:28

13 липня робоча група з числа депутатів постійної комісії обласної ради з питань екології, охорони навколишнього середовища та використання природних ресурсів здійснила виїзд до Коблівської об’єднаної територіальної громади. У виїзному засіданні робочої групи взяли участь заступник голови Миколаївської обласної ради Андрій Кротов, представники обласної державної адміністрації, ГУ ДСНС України у Миколаївській області та органів місцевого самоврядування Березанщини.

Основна тема зустрічі: перспективи реалізації інвестиційного проекту "Агро-рекреаційний кластер "Коблево".

Дізнайтеся більше: ВИЇЗНЕ ЗАСІДАННЯ РОБОЧОЇ ГРУПИ У КОБЛЕВОМУ. Офіційний сайт Миколаївської обласної ради.