ДО УВАГИ ВЛАСНИКІВ ЗАКЛАДІВ ВІДПОЧИНКУ, ТУРИСТІВ І НЕ ТІЛЬКИ !!!

Дата: 24.01.2020 16:18

Співробітництво з "KOBLEVO TRAVEL"

Фото без описув популяризації туристичного потенціалу Коблівської ОТГ.

Коблівська ОТГ протягом багатьох років своєю діяльністю сприяє розвитку туризму на території 4 зон відпочинку громади: Коблеве, Рибаківка, Морське і Лугове, в чому також беруть участь представники бізнесу та підприємців у сфері туризму та послуг.

Важливу роль відіграє внесок перспективної молодої компанії «Koblevo Travel», яка очолює три Інтернет-ресурси, а саме «Koblevo Info», «Koblevo Zone», «Koblevo Travel», з якими Коблівська ОТГ та Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ, співпрацює згідно Договору про співпрацю (партнерство).

Співробітництво Сторін здійснюється за наступними напрямками: підготовка та розміщення інформації про туристично-рекреаційні можливості території громади, висвітлювання інформації про  заходи в ЗМІ та Інтернет-ресурсах, обмін інформацією і проведення консультацій для досягнення спільних цілей.

Крім того, з метою розвитку туризму в зонах відпочинку громади, керуючись «Програмою розвитку туризму та курортів у Миколаївській області на 2016-2020 роки», «Програмою розвитку туризму Коблівської ОТГ», Установа «Агенція місцевого розвитку Коблівської ОТГ» разом з ТОВ «Koblevo Travel» та Громадською організацією «Спільнота підприємців Коблево» співпрацюють в напрямку розробки та розміщення інформаційної реклами про зони відпочинку Коблеве, Морське, Лугове та Рибаківка в ЗМІ, туристичних виставках, Інтернет-ресурсах, соцмережах і порталах України та інших країн.

З метою популяризації курортної зони с.Коблеве здійснюється також виготовлення та видання печатної рекламної продукції.

ТОВ «Koblevo Travel» проводить семінари та конференції, які розширюють можливості курорту, із залученням організацій, установ України та інших держав, діяльність яких пов’язана з впровадженням та розвитком туризму.

Враховуючи все вищезазначене та умови Договору про співпрацю, а саме:

розділ 1, пункт 1.2 «Інформаційне забезпечення: підготовка та розміщення інформації про туристично-рекреаційні можливості території громади, проведені заходи в ЗМІ, Інтернет-ресурсах «Сторін»;

Розділ 1, пункт 1.5 «Для забезпечення найбільш швидкого та ефективного досягнення спільних цілей «Сторони» зобов’язуються обмінюватися інформацією, що є в їх розпорядженні, стосовно їх спільних інтересів, а також проводити спільні консультації в разі необхідності»,

Інтернет-ресурс «Koblevo Info» фактично є офіційним сайтом курортної зони с. Коблеве і може публікувати інформацію щодо готельних комплексів для проживання і культурного відпочинку, громадських закладів та інші матеріали, які стосуються безпосередньо курортної зони с. Коблеве.

Співробітництво з "KOBLEVO TRAVEL" в популяризації туристичного потенціалу Коблівської ОТГ.