ОСЬ І ОТРИМАЛИ МИ ОФІЦІЙНУ ВІДПОВІДЬ НА НАШЕ ЗВЕРНЕННЯ  ВІД  АТ КБ " ПРИВАТБАНК"  СТОСОВНО ЗАКРИТТЯ ВІДДІЛЕННЯ БАНКУ У С.КОБЛЕВЕ !

ПИСЬМОВА ВІДПОВІДЬ ЛИШЕ ПІДТВЕРДЖУЄ ВСЕ, ЩО НЕОДНОРАЗОВО БУЛО СКАЗАНО ВСІМ, ХТО ЗВЕРТАВСЯ  З ЦЬОГО ПРИВОДУ ДО РІЗНИХ ФАХІВЦІВ БАНКУ. " У ЗВ'ЯЗКУ  З ЕКОНОМІЧНОЮ НЕДОЦІЛЬНІСТЮ ТА СТРАТЕГІЄЮ БАНКУ МИ НЕ МОЖЕМО ВІДКРИТИ ВІДДІЛЕННЯ В С.КОБЛЕВЕ"..... ПОВНА ВІДПОВІДЬ НИЖЧЕ : АЛЕ НЕ РОЗЧАРОВУЙТЕСЯ У ЖИТТІ ПОВНІСТЮ , ДІЙСНО В УМОВАХ МАЙБУТНЬОЇ ДІДЖИТАЛІЗАЦІЇ  ТРЕБА БУТИ ГОТОВИМ ТА ПРИСТОСОВАНИМ  ДО СУЧАСНИХ УМОВ ТА ВИКЛИКІВ !!! 

ТАК ДЛЯ ВСІХ МЕШКАНЦІВ КОБЛІВСЬОЇ ГРОМАДИ, ЩО ЩЕ НЕ МАЮТЬ  ВЛАСНОГО АНДРОЇДА ЧИ ІНТЕРНЕТУ ВДОМА, СТВОРЕНО УМОВИ   ДЛЯ РОБОТИ НА КОМП'ЮТЕРІ  В  ЦЕНТРІ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ ( РОБОЧЕ МІСЦЕ ДЛЯ ВІДВІДУВАЧА ), В КОЖНІЙ СІЛЬСЬКІЙ БІБЛІОТЕЦІ Є ТАКОЖ КОМП'ЮТЕРИ, ІНТЕРНЕТ ТА РОБОЧІ МІСЦЯ  ДЕ МОЖНА ВІЛЬНО ТА БЕЗКОШТОВНО  СКОРИСТАТИСЯ  ЦИМ СЕРВІСОМ І ЗДІЙСНИТИ  БУДЬ ЯКУ ОПЕРАЦІЮ ПО ПЛАТЕЖАМ  ЧИ ІНШИМ ПОТРЕБАМ. 

А ДЛЯ ТИХ ХТО НЕ МАЄ НАВИКІВ КОРИСТУВАННЯ ТА ВОЛОДІННЯ  КОМП'ЮТЕРОМ  ТАКОЖ Є МОЖЛИВІСТЬ НАДОЛУЖИТИ  ПРОГАЛИНИ В ЗНАННЯХ.СКОРО РОЗПОЧНЕ СВОЮ РОБОТУ УНІВЕРСИТЕТ ТРЕТЬОГО ВІКУ, ДЕ ВСІХ БАЖАЮЧИХ  БУДУТЬ  ЦЬОМУ НАВЧАТИ БЕЗКОШТОВНО. ЗАПИСАТИСЯ  НА НАВЧАННЯ МОЖНА  У ВІДДІЛІ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ  НАСЕЛЕННЯ , ЩО  ЗНАХОДИТЬСЯ НА ПЕРШОМУ ПОВЕРСІ  АДМІНПРИМІЩЕННЯ  СІЛЬСЬКОЇ РАДИ, В СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГАХ ТА  У ВСІХ БІБЛІОТЕКАХ! ТОЖ ЗАПРОШУЄМО  ДО ЗНАЙОМСТВА  З ВСЕСВІТНЬОЮ МЕРЕЖЕЮ !!!!