ГАРНА НОВИНА! ВІТАЄМО КОЛЕКТИВ НАШОГО ЦЕНТРУ ПЕРВИННОЇ МЕДИКО-САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ !!!

Дата: 27.01.2020 04:25

Нещодавно  наше комунальне некомерційне підприємство" Центр первинної медико-санітарної допомоги " Коблеве" отримало e-mail
в якому написано,що його розглянуто серед діючих компаній галузі ( КВЕД 86.21) та підприємства малого та середнього бізнесу регіону Миколаївська область.
За попередніми результатами експертного аналізу, організація віднесена до числа рекомендованих та входить в реєстр "Найкращі постачальники товарів та послуг 2019"
Також  запросили взяти участь у номінації "Вибір споживачів"
Згідно з умовами номінації,  дається можливість отримання:
- Національний сертифікат "Вибір споживачів 2019"
- Статус нагороди "Вибір споживачів 2019"
- Торгова марка "Вибір споживача 2019" для розміщення на упаковці, сайті або документах
- Прес-реліз про компанію на офіційному порталі аналітичного центру та в ЗМІ (ТСН, http://xn--d1abbrqccbiiant.net/, 1 + 1, Уніан та сьогодні. UA)
- Три сертифікати для найкращих спеціалістів компанії
yes Який підкреслює високу якість роботи та престиж компанії
yes його значна роль у розвитку галузі та регіону
yes Різниця показує, що послуги компанії надійні,
Якість та пріоритет для вибору !
Дякуємо всім, хто допомагає рости та розвивати комунальне некомерційне підприємство" Центр первинної медико-санітарної допомоги " Коблеве"!heart
За  неповний рік роботи   непоганий результат , і це тільки початок!
Далі тільки вперед !!!

ніби вчора тільки відкривали  .....

Відмітка про рекомендацію опублікована на відкритому порталі з правом використання: www.ukr-centr.com.ua