Законодавство

Дата: 20.01.2020 14:16

Посилання для завантаження нормативно-правових актів та інших документів міжнародного, національного т місцевого рівня щодо протидії проявам корупції. Розділ сайту доповнюється новою та актуальною інформацією.

1. Закон України «Про засади запобігання і протидії корупції

2. ЗУ «Про правила етичної поведінки»

3. Антикорупційна стратегія на 2014-2017 роки

4. ЗУ «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері державної антикорупційної політики у зв’язку з виконанням Плану дій щодо лібералізації Європейським Союзом візового режиму для України»