Відкриття соціально–педагогічної послуги «Університет третього віку»

Дата: 31.01.2020 15:09

Сьогодні, 31 січня, в приміщенні Кобліської бібліотеки відбулось відкриття соціально – педагогічної послуги «Університет третього віку», утвореного при територіальному центрі соціального обслуговування Коблівської сільської ради.

Відкрила перше заняття соціально – педагогічної послуги директор територіального центру Любов Дмитрієва, яка ознайомила присутніх з основними завданнями послуги «Університет третього віку» та з порядком організації навчання.

Людмила Бенедюк - керівник Березанського бюро безоплатної правової допомоги провела заняття щодо правової грамотності громадян зрілого віку.

Наталя Горшкова, фахівець бібліотеки, розповіла про історію відзначення дня Тетяни, традиції, прикмети. Проведена вікторина, привітання отримали жінки на ім’я Тетяна. За солодким столом були обговорені організаційні питання подальшого навчання.

Матеріал підготував: С.А. Абуздін