Коблівська об'єднана територіальна громада

Дільничний офіцер поліції Коблівської ОТГ

Дата: 31.01.2020 20:13

Основним завданням ДОП (дільничний офіцер поліції) сьогодні є реалізація програми Community Policing – покращення якості життя людей, підвищення якості послуг, що надаються поліцією людям, попередження злочинності, розбудова взаємної довіри між населенням і поліцією, заохочення людей до участі в житті місцевих громад, забезпечення більшої видимості роботи поліції, посилення соціальної відповідальності.

На варті спокою населення стоять дільничні офіцери поліції.

Дільничний офіцер поліції Коблівської ОТГ

Територію Коблівської ОТГ на даний час обслуговує: дільничний офіцер поліції капрал поліції Стойков Віталій Семенович.

Прийом громадян здійснюється в приміщенні адмінбудівлі Коблівської сільської ради (Коблеве, вул. Одеська, 4) щовівторка та щочетверга з 09.00 до 13.00 год. Кабінет на першому проверсі.

Телефон моб.: 095 467 30 62

Телефон: (05153) 2 13 67

Сьогодення вимагає, щоб незахищені верстви населення, особливо пенсіонери,  родини з дітьми, особи які повернулись з місць позбавлення волі мали постійний зв’язок з поліцією з метою захисту своїх прав. – Начальник Березанського ВП ОВП ГУНП в Миколаївській області майор поліції Сергій ОКУНЦОВ.

Завантажте додаток My Pol