Інститут Політичної Освіти. Початок навчань для Старост об’єднаних територіальних громад

Дата: 27.02.2020 08:37

Інститут Політичної Освіти* з приємністю повідомляє про початок навчань для Старост об’єднаних територіальних громад. Навчання відбуватимуться в рамках проекту «Посилення місцевої демократії», який Інститут Політичної Освіти реалізовує завдяки підтримці Національного Фонду підтримки Демократії (NED).

*Інститут Політичної Освіти - громадська організація. Дізнайтеся більше про громадську організацію Інститут політичної освіти.

До участі у навчаннях запрошуються громадські Старости ОТГ з усіх регіонів України, які бажають посилити свої знання щодо своїх повноважень, прав та обов’язків.

Загалом протягом 2020 року ІПО організує по одному триденному семінару для 4-ьох груп учасників (по 25 осіб), сформованих на конкурсних засадах.

Документи, що повинен надати кандидат на навчання:

1. Заповнена анкета (додається);
  2. Резюме (коротка біографія та досвід громадської діяльності);
  3. Рекомендація від організації, яка делегує учасника (осередок партії, громадська організація, місцева рада, авторитетна особа тощо).

Критеріями відбору будуть:

• наявність повного пакету документів, надісланого кандидатом(ою) до участі в навчанні;
  • мотивація;
  • рівномірне регіональне представництво;
  • гендерний баланс.

Увага! До участі в конкурсі допускаються тільки ті кандидати, які нададуть Інституту Політичної Освіти до вказаного терміну повний пакет документів.

Документи можна надсилати електронною поштою на адресу office@ipo.org.ua з позначкою STAROSTY.

Остання дата надсилання документів: 13 березня 2020 року.

Про результати відбору кандидатів буде повідомлено не пізніше 18 березня 2020 року.

Додаток: завантажити анкету кандидата на участь у навчані

ГО "ІНСТИТУТ ПОЛІТИЧНОЇ ОСВІТИ"

Адреса та контакти:

• 01034, м. Київ, вул. Паторжинського, 4.
  • Тел./факс: +38-044-278-55-16, +38-044-235-97-63
  • Email: office@ipo.org.ua