Звіт про роботу ЦНАП. Лютий 2020

Дата: 04.03.2020 16:15

Протягом лютого місяця адміністраторами відділу «ЦНАП» були прийняті заяви на такі адміністративні послуги:

АДМІНІСТРАТИВНА ПОСЛУГА

Кількість прийнятих звернень

ІНШІ ПОСЛУГИ

77

Надання одноразової матеріальної допомоги соціально-незахищеним верстам населення

10

Видача довідки (акту) про не/проживання на території Коблівської сільської ради

22

Видача довідки про склад сім’ї (про склад зареєстрованих у житловому приміщенні осіб)

24

Довідка в нотаріальну контору на оформлення спадщини

5

Видача довідки про працевлаштування на території Коблівської сільської ради

3

Надання одноразової матеріальної допомоги на лікування осіб, які перенесли онкологічні операції, складні операції

5

Надання матеріальної допомоги на поховання деяких категорій громадян

5

Видача витягів з погосподарських книг Коблівської сільської ради

3

ЗЕМЕЛЬНІ

29

Надання дозволу на розроблення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)

7

Видача довідки про наявність та розмір земельної частки (паю)

12

Видача дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки

9

Поновлення (продовження) договору оренди землі (договору оренди земельної ділянки, договору на право тимчасового користування землею (в тому числі, на умовах оренди)

1

РЕЄСТРАЦІЯ МІСЦЯ ПРОЖИВАННЯ

56

Реєстрація місця проживання/перебування особи

22

Зняття з реєстрації місця проживання особи

4

Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи

0

Видача довідки про реєстрацію місця проживання особи

30

ЗАГАЛЬНА КІЛЬКІСТЬ ЗАРЕЄСТРОВАНИХ ЗВЕРНЕНЬ

162

Заступником начальника Очаківського відділу обслуговування громадян Пенсійного Фонду було надано 36 адміністративних послуг.

На виїзному прийомі мобільного сервісного центру МВС було надано 6 адміністративних послуг.

Секретарем виконавчого комітету сільської ради було надано 7 послуг з реєстрації актів цивільного стану.

За звітний період до відділу «ЦНАП» Коблівської сільської ради звернулись для реєстрації місця проживання:

осіб, за гендерною ознакою виділяємо:

• 2 – чоловіків
  • 1 – жінка
  • 12 - дітей

Зняття з реєстрації місця проживання:

особи, з них за гендерною ознакою виділяємо:

• 2 – чоловіків
  • 1 – жінка

Видано довідок про реєстрацію місця проживання - 30

В приміщенні Центру працює соціальний працівник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської  ради, який приймає документи для надання адміністративних послуг соціального характеру. За лютий місяць соціальним працівником було прийнято  33 заяви  (найбільше: допомога малозабезпеченим — 6, одиноким матерям — 8, субсидія — 4, пільги – 7 та інші).

На всі адміністративні послуги сформовані інформаційні й технологічні картки.

Наявні зразки заповнення документів. Заповнення форм проводиться особисто громадянином. Консультації щодо послуг надаються телефоном і особисто. Прийом і видача документів відбувається в самому відділі «ЦНАП».

У робочому приміщенні розміщені стенди з необхідною інформацією, у тому числі інформаційні картки на найбільш актуальні послуги. Також є друкована продукція (флаєри, буклети), у тому числі з інформацією Пенсійного фонду, Бюро безоплатної правової допомоги,  БТІ.

Комп’ютер на робочому місці  з доступом до Інтернету можуть використовувати відвідувачі для самообслуговування.

Відвідувачі залишають відгуки у відповідній скриньці.

Працівники відділу «ЦНАП» контролюють терміни розгляду справ та надання результатів розгляду. Вся робота в Центрі спрямована на якісне обслуговування населення за якомога коротший термін без порушення законодавства. Центр постійно удосконалює свою роботу, забезпечує комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування.

Начальник відділу «ЦНАП» О.ДУБІНІНА