Запобіжні заходи протиепідеміологічного характеру щодо запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої новою коронавірусною інфекцією (COVID-19)

Дата: 13.03.2020 12:20

Запобіжні заходи протиепідеміологічного характеру щодо запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої новою короновірусною інфекцією.

Виконком Коблівської сільської ради, згідно рішення комісії з питань техногенно-екологічної безпеки і надзвичайних ситуацій Коблівської сільської ради, проводить запобіжні заходи протиепідеміологічного характеру щодо запобігання гострої респіраторної хвороби, спричиненої новою коронавірусною інфекцією (COVID-19).

Розробляємо, роздруковуємо та розповсюджуємо інформаційні постери, рекомендації щодо проведення профілактичних заходів з недопущення поширення випадків COVID-19 в закладах громадського харчування та місцях торгівлі продовольчими товарами.