Зональні змагання з баскетболу ХІХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків ЗЗСО ОТГ у 2019-2020 н.р.

Дата: 10.03.2020 15:23

10 березня 2020 року на базі Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено зональні змагання з баскетболу ХІХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків ЗЗСО об’єднаних територіальних громад у 2019-2020 н.р. за участю двох команд з Коблівської та Березанської ОТГ.

Головним суддею змагань був вчитель фізичної культури Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Бараболя В.В., який провів інструктаж з техніки безпеки, ознайомив присутніх з регламентом та нагадав правила гри.

Відкрили змагання з баскетболу циркова студія «Сюрприз» та націлили учасників на перемогу.

Баскетбол, як спортивна гра приваблює своєю яскравою видовищністю, наявністю великої кількості техніко-тактичних прийомів. Учасники змагань вміло володіли м’ячем, показали високу якість підготовки. Гра вирізнялася динамічністю, емоційністю і в той же час індивідуалізмом і колективізмом.

Під час зональних змагань з баскетболу ХІХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків ЗЗСО ОТГ І місце зайняла Коблівська ОТГ, ІІ місце здобула команда Березанської ОТГ. Бажаємо молодим спортсменам перемоги у фіналі!