Зональні змагання Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат, учнів ЗЗСО ОТГ (Шкільна волейбольна ліга України) 2016-2020 рр.

04 та 06 березня на базі Рибаківського та Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради проведено зональні змагання Чемпіонату України з волейболу серед команд юнаків та дівчат старшої та середньої вікових груп, учнів ЗЗСО ОТГ (Шкільна волейбольна  ліга України) 2016-2020 рр. 

Усього у змаганнях взяли участь 11 команд з закладів загальної середньої освіти Коблівської, Куцурубської та Чорноморської ОТГ. 

З привітальним словом до учасників звернулась начальник відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради Олефіренко О.Ю. Головний суддя змагань Чудін Г.Г. провів інструктаж з техніки безпеки, нагадав правила гри. Перед початком учасників змагань енергійним та запальними танцями привітали вихованці циркової студії «Сюрприз».

Кожна гра була цікавою, насичена позитивними емоціями. До кінця турніру зберігалася інтрига, особливо напружено проходили фінальні матчі, у яких змагалися найсильніші команди волейболістів Коблівської та Куцурубської ОТГ. 

В результаті гри І місце виборола команда Коблівської ОТГ (Рибаківська ЗЗСО І-ІІІ ст.), ІІ місце посіли волейболістки Куцурубського ОТГ, ІІІ місце здобула Чорноморська ОТГ.

Ми вітаємо спортсменів Рибаківського ЗЗСО І-ІІІ ст. (Коблівська ОТГ) та бажаємо їм подальших перемог!