Рекомендації по зверненню до ЦНАП. Запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби

Дата: 17.03.2020 15:08

З метою запобігання виникненню та поширенню коронавірусної хвороби, убезпечення працівників ЦНАП та суб’єктів звернення від захворювання на неї рекомендуємо:

• Жителям, які бажають отримати адміністративну послугу відкласти звернення до ЦНАП у разі не терміновості (не нагальності).
  • Позачергово обслуговуються у ЦНАП громадяни літнього віку, вагітні жінки, суб’єкти звернення з дітьми.
  • Консультаційні  та інформаційні послуги ви можете отримати за телефоном: (05153) 9-66-73,   066-022-21-14 та через електронну пошту tsnapkobleve@ukr.net

З 12 березня до 3 квітня ЦНАП не працюватиме по суботах, а саме — 21 та 28 березня. По вівторках ЦНАП працював до 20:00.

На період карантину з понеділка по п’ятницю ЦНАП надаватиме послуги громадянам до 17:00.