Пожежа 25.03.2020 по вулиці Морська у Коблеве. Інформація від Служби пожежної охорони Коблівської ОТГ. Будьте обережні!

Дата: 25.03.2020 17:24

Служба пожежної охорони Коблівської об'єднаної територіальної громади надіслала для оприлюднення декілька фото сьогоднішньої пожежі на вулиці Морська у Коблеве та надала загальну інформацію про подію з метою профілактики надзвичайних ситуацій серед громадян.

У 09:14 ранку, на пульт СПО Коблеве, поступив дзвінок про загоряння житлового будинку по вул. Морська.

Вже в 09:15 на місце пригоди виїхала бойова пожежна машина з особовим складом у кількості 3 чоловіків. Та відразу за нею також виїхала резервна пожежна машина.

Горів дах житлового будинку на площі 80 кв. метрів.

О 10:46 пожежу було локалізовано. Повна ліквідація пожежі відбулася у 11:55. Надзвичайну ситуацію ліквідували за допомогою Березанського ДСНС.

НА ТЕПЕРІШНІЙ ЧАС ПРИЧИНИ ПОЖЕЖІ ВСТАНОВЛЮЮТЬСЯ. ПОСТРАЖДАЛИХ НЕМАЄ.

Служба пожежної охорони Коблівської об'єднаної територіальної громади звертається до громадян - будь ласка,  будьте обережні та уважні. Працюйте також і з дітьми з приводу профілактики надзвичайних ситуацій. Бережіть себе!