У зв’язку з пандемією коронавірусу Березанський районний сектор філії Державної установи "Центр пробації" в Миколаївській області переведено в особливий режим роботи з клієнтами в умовах загальнонаціонального карантину!

До кінця карантинного періоду:

  • скасовуються групові заходи;
  • відсутність транспортного сполучення буде визнаватися поважною причиною неявки на реєстраціючи для участі в реалізації пробаційних програм за умови неможливості дістатися до органу пробації іншим способом;
  • у разі неможливої особистої явки допускається проведення реєстрації шляхом телефонної розмови чи спілкування з представником пробації з використанням інших засобів віддаленого зв’язку (в тому числі й за допомогою мережі Інтернет).

Звертаємо Вашу увагу, що встановлені карантинні обмеження не передбачають можливості невиконання обов’язків, встановлених для суб’єктів пробації за рішенням суду!

Отриматиі нформацію довідкового характеру можна за телефоном 2-10-11.

У разі неможливості прибуття на реєстрацію у зв’язку з введенням карантинних заходів (тимчасове припинення транспортного сполучення) Вам необхідно повідомити про це Березанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області за телефоном 2-10-11, або за мобільними телефонами працівників сектору пробації.

БАЖАЄМО МІЦНОГО ЗДОРОВ’Я!