Звіт про роботу ЦНАП, березень 2020 року

Дата: 14.04.2020 17:17

Звіт про роботу відділу "ЦНАП" Коблівської сільської ради за березень місяць 2020 року.

Протягом березня місяця адміністраторам відділу ЦНАП були прийняті заяви на такі адміністративні послуги:

Фото без описуФото без опису

Заступником начальника Очаківського відділу обслуговування громадян Пенсійного Фонду було надано 12 адміністративних послуг.

На виїзному прийомі мобільного сервісного центру МВС у Миколаївській області було надано 9 адміністративних послуг.

Секретарем виконавчого комітету сільської ради було надано 3 послуги з реєстрації актів цивільного стану.

За звітний період до відділу «ЦНАП» Коблівської сільської ради звернулись для реєстрації місця проживання: осіб, за гендерною ознакою виділяємо:

• 3 – чоловіків
  • 4 – жінка
  • 20 - дітей

Зняття з реєстрації місця проживання: особи, з них за гендерною ознакою виділяємо:

• 1– чоловіків
  • 3– жінка

В приміщенні Центру працює соціальний працівник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради, який приймає документи для надання адміністративних послуг соціального характеру. За лютий місяць соціальним працівником було прийнято 28 заяв.

На всі адміністративні послуги сформовані інформаційні й технологічні картки.

Наявні зразки заповнення документів.

Заповнення форм проводиться особисто громадянином. Консультації щодо послуг надаються телефоном і особисто. Прийом і видача документів відбувається в самому відділі «ЦНАП».

У робочому приміщенні розміщені стенди з необхідною інформацією, у тому числі інформаційні картки на найбільш актуальні послуги. Також є друкована продукція (флаєри, буклети), у тому числі з інформацією Пенсійного фонду, Бюро безоплатної правової допомоги, БТІ.

Комп’ютером на робочому місці з доступом до Інтернет можуть використовувати відвідувачі для самообслуговування.

Відвідувачі залишають відгуки у відповідній скриньці.

Працівники відділу «ЦНАП» контролюють терміни розгляду справ та надання результатів розгляду.

Вся робота в Центрі спрямована на якісне обслуговування населення за якомога коротший термін без порушення законодавства.

Центр постійно удосконалює свою роботу, забезпечує комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування.

Начальник відділу "ЦНАП" О.ДУБІНІНА