Коблівська об'єднана територіальна громада

Пасхальна служба Свято-Троїцької церкви Коблеве. Христос Воскрес!

Дата: 19.04.2020 03:35

Христос воскрес! Сьогодні вночі у всьому світі, в нашій країні та в Коблеве зокрема пройшли Великодні служби у православних церквах і храмах.

Так, карантин вимусив багатьох громадян відмовитися від відвідування церкви в це Свято, але в душі своїй всі православні люди шанують Великдень і щиро вітають один одного словами "Христос Воскрес".

Офіційний сайт Коблівської об'єднаної територіальної громади теж був на пасхальній службі у Свято-Троїцькій церкві Коблеве.

Людей на службі було незвично мало. Вимоги карантину були дотримані всіма учасниками заходу. Але ж знову, дуже непривично бачити, а точніше кажучі, не бачити зовсім людей у церкві в це Велике Свято.

Всі розуміють необхідність карантиних заходів, тому громадяни відносяться до обмежень з порозумінням.

Нижче дивіться декілька фото Пасхальної служби Свято-Троїцької церкви у с. Коблеве. Христос Воскрес!

Освячення пасхальних кошиків відбувалось не на подвір'ї церкви, як завжди, а по дворах багатоповерхівок та по вулицях приватних будинків.

Христос Воскрес!