Звіт про роботу відділу ЦНАП за квітень 2020 року

Дата: 06.05.2020 09:09

Протягом квітня місяця адміністраторам відділу ЦНАП були прийняті заяви на такі адміністративні послуги:

Секретарем виконавчого комітету сільської ради було надано 9 послуг з реєстрації актів цивільного стану.

За звітний період до відділу ЦНАП Коблівської сільської ради звернулись для реєстрації місця проживання: осіб, за гендерною ознакою виділяємо:

• 2 – чоловіків
  • 3 – жінка
  • 7 - дітей

Зняття з реєстрації місця проживання: особи, з них за гендерною ознакою виділяємо:

• 1– чоловіків
  • 2– жінка
  • 4 - дітей

В приміщенні Центру працює соціальній працівник відділу соціального захисту сім’ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради, який приймає документи для надання адміністративних послуг соціального характеру. За квітень місяць соціальним працівником було прийнято 23 заяви.

На всі адміністративні послуги сформовані інформаційні й технологічні картки.

Наявні зразки заповнення документів. Заповнення форм проводиться особисто громадянином.

Консультації щодо послуг надаються телефоном і особисто.

Прийом і видача документів відбувається в самому відділі «ЦНАП».

У робочому приміщенні розміщені стенди з необхідною інформацією, у тому числі інформаційні картки на найбільш актуальні послуги. Також є друкована продукція (флаєри, буклети), у тому числі з інформацією Пенсійного фонду, Бюро безоплатної правової допомоги, БТІ.

Комп’ютер на робочому місці з доступом до Інтернету можуть використовувати відвідувачі для самообслуговування.

Відвідувачі залишають відгуки у відповідній скриньці.

Працівники відділу «ЦНАП» контролюють терміни розгляду справ та надання результатів розгляду.

Вся робота в Центрі спрямована на якісне обслуговування населення за якомога коротший термін без порушення законодавства.

Центр постійно удосконалює свою роботу, забезпечує комфортне перебування відвідувачів та високу якість обслуговування.

Начальник відділу "ЦНАП" О. ДУБІНІНА