Моніторинг та оцінка соціально-економічного розвитку міст, районів, об'єднаних територіальних громад Миколаївської області за січень-березень 2020 р.

Дата: 21.05.2020 16:10

Моніторинг та оцінка соціально-економічного розвитку міст обласного значення, районів, об'єднаних територіальних громад Миколаївської області (далі – оцінка) здійснено згідно з розпорядженням голови облдержадміністрації від 16.013.2018 № 76-р "Про запровадження  моніторингу та оцінки соціально-економічного розвитку міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Миколаївської області" на підставі даних, наданих структурними підрозділами облдержадміністрації та територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади у Миколаївської області.

Моніторинг охоплює різні напрями розвитку територій і відображають стан ринку праці, доходів населення, соціальної допомоги і соціальних послуг, економічної стабільності, агропромислового комплексу, будівництва, розвитку інфраструктури, споживчого ринку, умов ведення бізнесу, житлово-комунального господарства, фінансово-бюджетної сфери, освіти, охорони здоров’я, охорони довкілля, сфери надання адміністративних послуг, публічних закупівель, забезпечення цивільного захисту, звернень громадян.

Завантажити для ознайомлення: АНАЛІТИЧНА ЗАПИСКА за результатами моніторингу та оцінки соціально-економічного розвитку міст обласного значення, районів, об’єднаних територіальних громад Миколаївської області у січні-березні 2020 року

Завантажити для ознайомлення: Соціально-економічний розвиток міст, районів, ОТГ Миколаївської області. Презентація. Частина 2, Графічні матеріали.