День дільничного офіцера поліції. Вітання

Дата: 18.06.2020 10:59

Коблівська об'єднана територіальна громада, в особі голови Коблівської сільської ради Володимира Панича, вітає дільничного офіцера поліції Стойкова Віталія Семеновича з професійним святом!

За вагомий внесок в безпеку Коблівської громади та розвиток правопорядку голова сільської ради вручив дільничному офіцеру Коблівської ОТГ Подяку.

Також вітання з Днем дільничного офіцера поліції передає і сам Віталій Семенович своїм колегам.

Шановні колеги!!! Щиро вітаю вас з Днем дільничного офіцера поліції. Бажаю всім міцного козацького здоров'я, щоб на вашому шляху було якомога менше перешкод, надійного тилу та вірних колег! - Віталій Стойков, дільничний офіцер поліції Коблівської об'єднаної територіальної громади.