9 липня 2020 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області відбувся спільно з відділом «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги прийом громадян засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

Під час проведення прийому п’ять осіб з числа суб’єктів пробації звернулися за первинною правовою допомогою з таких питань:

• стягнення аліментів на утримання дитини;
  • легальна зайнятість, робота за трудовим договором та договором ЦПХ;
  • державна допомога по тимчасовій непрацездатності;
  • навчання за направленням ДЦЗ;
  • порядок стягнення боргу за рішенням суду органами ДВС.

Їм  було надано вичерпні роз’яснення, зокрема і щодо можливості реалізації свого права на безоплатну правову допомогу у відділі «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського МЦ з НБВПД .

В ході прийому громадян, спеціаліст «Березанського бюро правової допомоги» Олена Новиченко-Дель проінформувала про можливості онлайн звернення до бюро задля одержання довідок з державних органів, установ та закладів. Також, кожному клієнтові пробації було вручено інформаційні буклети.

Заходи в рамках співпраці Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області та відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського МЦ з НБВПД покликані на поліпшення правової свідомості клієнтів пробації, допомозі їм у вирішенні криміногенних потреб, що в свою чергу призводить до зменшення повторної злочинності серед клієнтів пробації та криміногенної ситуації на теренах Березанського району в цілому.

Березанський районний сектор філії
ДУ «Центр пробації» в Миколаївській області.