Хочеш відкрити сімейну молочну ферму і заробляти 1 200 000 грн?

Дата: 03.09.2020 12:30

У рамках проєкту "Імпакт-інвестиції в розвиток громад" за підтримки інвесторів проєкту ТОВ Укрмілкінвест та ТОВ "Світ Громад" було відібрано 20 ОТГ для участі в проєкті, де Коблівська ОТГ отримала одне з перших місць!

2 вересня 2020 року в залі засідань Коблівської сільської ради проведена зустріч з командою проєкту від громади.

Під час заходу було обговорено можливість створити бізнес вдома, бути весь час біля дітей, щоб не їхати на заробітки за кордон.

У заході прийняли участь:

• представники ТОВ «Світ Громад» Михайло Войтович
  • Секретар ради Світлана Талоха
  • Відділ економічного розвитку та інвестицій - Олена Ільїчова
  • Вдділ освіти, молоді та спорту - Ілля Мангул
  • Заступник голови правління установи «Агенція місцевого розвитку» Сергій Федосєєв.

З фінансовою і консультативною допомогою від проекту задум став реальністю!

Кожна бажаюча сім’я Коблівської ОТГ може розвиватися та стати успішною!

За посиланням можна ознайомитися з прикладами діючих сімейних молочних ферм завантажити газету й прочитати її онлайн.

Розвивати в Україні такі молочні ферми вигідно та дуже перспективно. Вони сплачують податки в місцевий бюджет та розвивають свою громаду, уся сім’я працює на кінцевий результат.

Переваги сімейного бізнесу не лише в економічному, а й соціальному плані. Це згуртовує сім’ю, дає можливість працювати усім її членам. Дитина, допомагаючи батькам на сімейній молочній фермі, отримує певні навички та вже бачить для себе якусь перспективу, тому може легше визначитися з напрямком розвитку на майбутнє. Економічна складова спільного результату збільшить доходи всієї сім’ї.

Для подальшої реалізації проекту запрошуємо сім’ї, які готові працювати, мають бажання отримувати дохід мінімум 500 дол. США на одну людину.

Сімейний бізнес передбачає приватну форму власності. Заключається договір мінімум на 5 років з інвестором на збут продукції з можливістю пролонгації. Інвестор гарантує забір молока 90%, розробляє інвестиційний проект, проводить навчання фермерів з подальшим супроводом дотримання всіх інструкцій.

Грантова допомога

ТОВ "Світ громад" надає грантову допомогу: 50 від вартості проекту, на безкоштовній основі встановлює холодильну установку та отримує інформаційний супровід.

Отримуючи дохід з перших днів реалізації проекту, сім’я має змогу поступово повернути другу половину вартості проекту та найближчим часом вийти на чистий дохід.

Коблівска сільська рада приймаючи участь у проекті, отримала ділові ігри, які розвивають бізнес-мислення і навички співпраці, щоб кожен охочий міг потренуватись у молочному бізнесі ще до його започаткування, адже помилки краще зробити в грі, ніж у реальному житті!

Скористатися настільною діловою симуляційною грою-тренінгом можуть всі бажаючі нашої громади, яка розроблена ТОВ "Світ Громад" -"Моя Сімейна Молочна Ферма".

Що це?

Настільна економічна стратегія, яка описує і моделює створення та розвиток сімейної ферми. Усі цифри, ресурси, бізнес-процеси відповідають українським реаліям. Власне ця гра розроблена для того, щоб кожен бажаючий міг потренуватись у молочному бізнесі ще до його започаткування.

Питання, на які Ви знайдете відповідь граючи:

• Що таке сімейна молочна ферма? З чого вона складається? Що впливає на її розвиток?
  • Скільки коштів потрібно мати на початку?
  • Де і як можна залучити додаткове фінансування?
  • Чи Вам це підходить? Чи достатньо у вас можливостей та ресурсів?
  • Яка стратегія для вас буде найбільш вигідною? (У грі можна зіграти та приміряти на себе 11 різних стратегій).
  • Скільки можна заробляти і з якого часу ферма починає приносити відчутні прибутки? За яких умов можна заробляти мільйон що року?
  • Які є ризики і як їх уникнути чи зменшити їх вплив?
  • З чого почати і як рухатись до мети крок за кроком?

Взяти участь у грі буде корисно в першу чергу:

1. сім’ям, які хочуть мати свій фермерський бізнес і шукають можливості для старту;
  2. власникам молочних господарств, які шукають можливості для розвитку та нарощення виробництва;
  3. власникам корів, які втомились багато працювати і нічого не заробляти;
  4. керівникам громад, які цікавляться можливостями для розвитку місцевої економіки та працівникам місцевих рад;
  5. громадським активістам, які просувають ідеї кооперації як рушія економічного росту у громадах.

Тривалість партії гри: від 1 години до бескінечності (на розсуд гравців).

Кількість гравців: від 1 до 4 (так, можна грати самому).

Вікові рекомендації: від 10 до 100 років.

Місцеві координатори:

1. начальник відділу економічного розвитку та інвестицій
  2. Ільїчова Олена Олександрівна (093)954-25-95
  3. голова правління установи «Агенція місцевого розвитку» Киливник Володимир Петрович (093) 608-07-66
  4. заступник голови правління установи «Агенція місцевого розвитку» Федосєєв Сергій Миколайович (093) 646-77-89
  5. секретар ради Талоха Світлана Аркадіївна (063)616-81-28.

Бажаємо успіху!

Анонім
2020-09-03 13:40:40

Ваші коментарі тут. Задайте питання по проєкту, поділіться своїми ідеями, критикуйте зміст. Ми стараємось бути кращою грамадою держави!