Відповідно до статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», глави 1 розділу ХІV Податкового кодексу України, Закону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку і звітності», протоколу спільного засідання постійних комісій від 24.06.2020 р., сільська рада 

В И Р І Ш И Л А:
    
1. Встановити з 01 січня 2021 року на території Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області ставки єдиного податку для суб’єктів господарювання, які застосовують спрощену систему оподаткування:
1.1. Ставка єдиного податку для першої групи - 10% розміру прожиткового мінімуму
1.2. Ставка єдиного податку для другої групи - 20%, розміру мінімальної заробітної плати
1.3. Розподілити ставки єдиного податку для платників першої та другої групи по виду господарської діяльності (КВЕД), з розрахунку на календарний місяць, згідно додатків 1, 2
2. Оприлюднити дане рішення на офіційному сайті Коблівської сільської ради у визначений законом термін.
3. Дане рішення набирає чинності з дня його офіційного оприлюднення
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії з питань бюджету, фінансів та планування соціально-економічного розвитку; з питань прав людини, законності, депутатської діяльності і етики.

Сільський голова В.ПАНИЧ

Додатки до рішення №31

  1. СТАВКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ для платників першої групи по виду господарської діяльності (КВЕД), з розрахунку на календарний місяць.
  2. СТАВКИ ЄДИНОГО ПОДАТКУ для платників другої групи по виду господарської діяльності (КВЕД), з розрахунку на календарний місяць.

Завантажити: