Спільний прийом громадян: Березанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації»

Дата: 06.10.2020 15:58

У рамках Меморандуму про співпрацю та графіку спільного прийому громадян на 2020 рік, 01 жовтня на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» у Миколаївській області, разом з головним спеціалістом відділу «Березанське бюро правової допомоги» Оленою Новіченко-Дель та працівниками районного сектору пробації було здійснено спільний прийом клієнтів пробації. Пані Олена проінформувала працівників та суб’єктів пробації про Державний аграрний реєстр як сучасну електронну систему для агровиробників, який сприятиме створенню прозорої системи державної підтримки аграріїв, зробить взаємодію між державою та сільськогосподарським виробником простою, доступною, зручною та простежуваною.

Фото без описуПід час проведення спільного прийому п’ять осіб з-поміж суб’єктів пробації звернулася за  первинною правовою допомогою, зокрема,  із питань земельного законодавства та порядку відбування покарання, не пов’язаного з позбавленням волі.

Протягом спільного прийому суб’єктам пробації було надано консультації з проблемних питань та окреслено шляхи їх вирішення, а також з метою розширення доступу суб’єктів пробації до безоплатної правової допомоги присутнім було вручено відповідні інформаційні буклети.

Березанський районний сектор філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області