RASFF в харчовій добавці. Повідомлення Березанського міжрайонного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області

Дата: 09.10.2020 14:54

Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області повідомляє, що Головним управлінням Держпродспоживслужби в Миколаївській області отримано лист Держпродспоживслужби від 08.10.2020 № 2-12/6179 «Щодо повідомлення RASFF «2020.3696».

Відповідно до повідомлення, виявлено несанкціонований новітній харчовий інгредієнт 2-диметиламіноетанолу (DMEA) та зависокий вміст піперину (10 мг/добу) в харчовій добавці N1 Pre Workout, що експортувалась з Чеської Республіки (виробник: Nutrend D.S., a.s., Olomouс; партія – L17.1.2020).

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

Завантажити: Повідомлення RASFF .pdf