07 та 08 жовтня на базі Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів Коблівської сільської ради проведено дружній турнір з футболу «Футбольна ліга Коблівської ОТГ» серед команд юнаків старшої вікової групи 2004 р.н. і молодших та середньої вікової групи 2007 р.н. і молодших, здобувачів освіти ЗЗСО Коблівської ОТГ, який організував відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.

Змагання проводилися з метою популяризація та подальшого розвитку футболу в Коблівській ОТГ, пропаганди здорового способу життя, організації змістовного дозвілля та залучення молоді до занять фізичною культурою і спортом, - повідомляють організатори.

Сім команд з Коблівського, Рибаківського, Новофедорівського та Українського ЗЗСО охоче взяли участь у змаганнях з футболу, адже це була чудова можливість проявити себе, завоювати звання переможця і відстояти честь свого закладу. Всі команди запам’яталися цікавою напруженою боротьбою у кожному зіграному поєдинку.

Головні судді змагань Бараболя В.В. та Нєсін Є.О. провели інструктаж з техніки безпеки, нагадали правила гри.

В напруженому матчі серед команд середньої вікової групи 2007 р.н. і молодших спортсмени всіх закладів показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. В цій грі кращою стала команда Коблівського ЗЗСО, їхні ж суперники - Рибаківський ЗЗСО відповідно стали другими. Третє місце посіла команда Новофедорівського ЗЗСО.

В результаті гри серед команд юнаків старшої вікової групи 2004 р.н. і молодших у напруженій та безкомпромісній боротьбі стали переможцями спортсмени Коблівського ЗЗСО, ІІ місце посіли футболісти Новофедорівського ЗЗСО, ІІІ місце здобула команда Рибаківського ЗЗСО.

Всі команди були нагороджені грамотами та подяками.

Ми вітаємо спортсменів та бажаємо їм подальших перемог!

 

                                                                                                       Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради