Рейтинг малих та середніх громад. 200 найкращих

Дата: 19.10.2020 01:24

За результатами наданої інформації, Фондом "Регіональний центр економічних досліджень та підтримки бізнесу", сформовано черговий рейтинг інституційної спроможності і сталого розвитку малих та середніх громад України.

Оцінено по Україні 1540 громад.

Середній рейтинг по Україні = 21,49

Рейтинг враховує 40 критеріальних показників та відображає інституційну спроможність, сталий розвиток та інвестиційну привабливість громад у 2020 році. Роз’яснення щодо показників опубліковано на сторінці Facebook за 18 липня.

Інформація про фінансовий стан громади аналізувалася з порталу openbudget.gov.ua

Велика подяка всім державним органам влади, обласним радам та представництвам структур підтримки, які допомогли в формуванні даного рейтингу. Сподіваємося, що надана інформація тільки посилить здорову конкуренцію розвитку в малих та середніх громадах України.