Школа фермера ФАО щодо кращих агролісомеліоративних практик

Дата: 10.12.2020 14:00
Кількість переглядів: 533

Продовольча та сільськогосподарська організація ООН (ФАО) оголошує про проведення третього тренінгу Польової школи фермера «Управління та реконструкція полезахисних лісових смуг». Захід присвячений представленню та вивченню кращих агролісомеліоративних практик та шляхів підвищення економічної ефективності полезахисних лісових смуг.

Теоретична частина заходу проходитиме онлайн у форматі вебінару 14 грудня з 14:30 по 16:30, за участі провідних науковців галузі, експертів ФАО та фермерів, що ознайомлять аудиторію з передовими вітчизняними та іноземними агролісомеліоративними заходами та практиками агролісівництва, а також зі способами отримання додаткового прибутку від лісосмуг, зокрема завдяки вирощуванню лікарських рослин (в якості як основних деревних та чагарникових порід лісосмуги, так і в міжряддях молодих дерев) та грибів (зокрема мікоризних, що сприяють росту та адаптації рослин лісосмуги до екстремальних умов).

Дата та час проведення теоретичної частини заходу: 14 грудня 2020 року, 14:30-16:30

Реєстрація за посиланнямhttps://forms.gle/CQJeJnqYW5LJRRTp9

Посилання для участі у заході: https://fao.zoom.us/j/95283017276

Тренінг проводиться для осіб, чия діяльність спрямована на відновлення та реконструкцію лісових смуг, захист ґрунтів від ерозії й утворення пилових бур, боротьбу з опустелюванням, агролісомеліоративне районування, оптимізацію системи захисних лісових насаджень в агроландшафтах степової зони України. Зокрема:

  • Фермерів, які планують відновлювати чи створювати лісосмуги (фермери Київської, Херсонської, Миколаївської та Харківської областей можуть скористатися допомогою ФАО щодо закупівлі садивного матеріалу для лісосмуг; деталі в реєстраційній формі заходу).
  • Представників об’єднаних територіальних громад (зокрема землевпорядників), зацікавлених в інвентаризації та відновленні лісосмуг (громади Київської, Херсонської, Миколаївської та Харківської областей можуть отримати допомогу ФАО на проведення інвентаризації та відновлення лісосмуг, звертатися із запитами до Асоціації сільських, селищних рад та громад України, info@assogu.org.ua, прийом заявок до 15 грудня 2020).
  • Керівників сільськогосподарських підприємств, що прагнуть отримувати додатковий прибуток завдяки вирощуванню плодових, горіхоплідних, біоенергетичних, цінних деревних культур, грибів та медоносів у лісосмугах.
  • Пачісників та представників туристичного бізнесу, які бажають ефективно співпрацювати з фермерами та громадами в напрямку ефективного спільного використання лісосмуг та підвищення туристичної привабливості регіону.
  • Лісівників та агрономів, які налаштовані підвищити обізнаність в галузі полезахисного лісовпорядкування.
  • Викладачів та студентів сільськогосподарських, біологічних чи екологічних спеціалізацій, що планують набути перспективного фаху спеціаліста з агролісомеліорації та запровадити викладання цього предмета у своїх навчальних закладах.
  • Представників наукових, громадських та урядових організацій та установ, що прагнуть долучитися до співпраці з побудови ефективних моделей управління лісовими смугами та продовжувати роботу з інвентаризації, відновлення та створення лісосмуг (деталі в реєстраційній формі заходу).

Захід проходить у межах Польової школи фермера «Управління та реконструкція полезахисних лісових смуг», що є частиною проекту «Інтегроване управління природними ресурсами на деградованих ландшафтах степової та лісостепової зон України», та реалізується Продовольчою та сільськогосподарською організацією ООН (ФАО) за фінансової підтримки Глобального екологічного фонду (ГЕФ).

Наступні тренінги Польової школи фермера:

  • Тренінг 4. Заходи щодо відновлення та утримання полезахисних лісових смуг (січень-лютий 2021).

Фото без опису

Фото: ©Вікторія Михальчук/ФАО

Додаткова інформація:

Юлія Кісільова, асистент проекту +38 098 273 32 46, e-mail: Yuliia.Kisilova@fao.org

Павло Арданов, фахівець ФАО, +38 096 947 1612, e-mail: Pavlo.Ardanov@fao.org


Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь