Коблівською сільською радою розроблено проєкт регуляторного акту - проєкту рішення Коблівської сільської ради «Про затвердження проєкту Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на 2021-2023 роки».  Проєкт даного рішення розроблено відповідно до змін у Законі України «Про місцеве самоврядування» та з урахуванням принципів державної регуляторної політики.

 

Впровадження регуляторного акту дозволить забезпечити прозорість та гласність в процесі реалізації заходів Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота».

Поштова адреса розробника проєкту регуляторного акта:

57453, Миколаївська область, Миколаївський район, с.Коблеве, вул.Одеська, буд.4

тел. 9-61-42. Е-mail: Koblevorada@ukr.net

 

З метою одержання зауважень та пропозицій електронну версію проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу розміщено в мережі Internet на офіційному сайті Коблівської сільської ради за посиланням koblivska.gromada.org.ua у розділі «Регуляторні акти».

 

Зауваження та пропозиції у друкованому або електронному вигляді приймаються протягом 1 місяця з дня оприлюднення проєкту регуляторного акту та відповідного аналізу регуляторного впливу.

 

 

 Опубліковано 23 грудня 2020 року