ПОВІДОМЛЕННЯ RASFF. Виявлено Salmonella. Курячі крильця

Дата: 14.01.2021 14:22

До Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області надійшов лист Держпродспоживслужби від 12.01.2021 № 11.1.3-26/408 «Щодо повідомлення RASFF № 2020.5963-fup3».

Відповідно повідомлення RASFF виявлено Salmonella (presenсe 25g) у курячих крильцях, що експортувались з Республіки Польща (виробник: WipaszSpolka Akcyjna, Olsztyn) до Королівства Данія (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) та до України (отримувач: ТОВ «Агропобутсервіс», вул. Михайла Грушевського, 77, с. Надичі, Жовківський р-н., Львівська обл., 80371). Разом з тим, згідно з рахунком-фактурою, із Республіки Польща (трейдер/брокер: Nowaco A/S, Aalborg) направлено заморожену курячу печінку до ТОВ «Агропобутсервіс».

Направляється в порядку інформування та вжиття відповідних заходів, передбачених законами України «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного
походження, здоров’я та благополуччя тварин» та «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів».

У разі виявлення вищезазначеної продукції в обігу, просимо негайно інформувати  Березанське міжрайонне управління Головного управління Держпродспоживслужби в Миколаївській області за адресою: вул. Новосельська, 50, смт. Березанка, 57401, т/факс 2-13-98 e-mail: berezanka_dpss@dpssmk.gov.ua.

Віталій
2021-01-14 18:54:59

Чому публікація з запізненням...?

Відповідь адміністратора:

Тому