14 січня 2021 року на базі Березанського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області було проведено зустріч з начальником відділу «Березанське бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Людмилою Бенедюк.

Начальник районного сектору Ходан Ігор зазначив, що проведення спільних заходів з «Березанське бюро правової допомоги», спрямованих на підвищення рівня правової обізнаності клієнтів пробації, а також розповсюдження інформаційних матеріалів про права та соціальні гарантії осіб, позитивно вплинули на рецидивну злочинність в Березанському районі.

Також, протягом 2020 року, клієнти пробації мали можливість одержати безкоштовні консультації у сфері кримінального права, цивільно-правових та земельних відносин. Під час зустрічі, спільно з начальником відділу «Березанського бюро правової допомоги» Миколаївського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги пані Людмилою, задля забезпечення клієнтів пробації послугами у сфері права, було розроблено алгоритм подальших дій щодо розвя`язання найпоширеніших проблем та потреб осіб, засуджених до покарань не пов’язаних з позбавленням волі.

З метою подальшої злагодженої роботи дистанційного пункту доступу до вторинної правової допомоги та підвищення рівня правової свідомості клієнтів пробації, було розроблено та затверджено графік спільного прийому громадян на 2021 рік.

Березанський районний секторі філії
Державної установи «Центр пробації»
в Миколаївській області