УВАГА! У 2021 році змінилися реквізити рахунків з обліку надходжень на платні адміністративні послуги, які надаються через відділ "ЦНАП"

Дата: 19.01.2021 03:23

Реквізити рахунків з обліку надходжень на платні адміністративні послуги, які надаються через відділ "ЦНАП". 2021 рік

1. Плата за надання відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, Державного реєстру речових прав на нерухоме майно.

2. Плата за скорочення термінів надання послуг у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень і державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань, а також плата за надання інших платних пос луг, пов’язаних з такою державною реєстрацією.

3. Адміністративний збір за проведення державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань.

4. Адміністративний збір за державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень.

5. Адміністративний збір за реєстрацію/зняття з реєстрації місця проживання/перебування фізичних осіб.

Завантажити рахунки в одному файлі: Список рахунків 2021 ЦНАП .docx

Посилання: контакти відділу ЦНАП Коблівської с/ради