Благодійна допомога від Романа Покровського !

Дата: 25.05.2020 01:21

Сьогодні, 25 травня приватний підприємець Роман Покровський, за домовленістю з Коблівським сільським головою Володимиром Паничем, придбав таке необхідне обладнання для комунального некомерційного підприємства «Центру первинної медико – санітарної допомоги «Коблеве» Коблівської сільської ради а саме: один апарат штучної вентиляції легень, десять пульсоктиметрів, десять кисневих масок та десять професійних костюмів для індивідуального захисту медичних працівників, на суму більш ніж 227 тисяч гривень.

Головний лікар КНП «ЦПМСД «Коблево» Віктор Чернега пояснив, що вказане обладнання та засоби індивідуального захисту вкрай необхідні для лікування та роботи медичного персоналу в умовах гострої респіраторної хвороби COVID – 19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2.

May be an image of 3 людини

May be an image of 1 особа