ГРАФІК особистого прийому громадян головою облдержадміністрації, першим заступником, заступниками голови Миколаївської облдержадміністрації на 2021 рік*

Дата: 24.01.2021 10:31

* Проведення прийомів здійснюється з урахуванням встановлених карантинних обмежень і протиепідемічних заходів.

** За необхідності та у зв’язку з робочим процесом (проведенням нарад, відрядженням, відпусткою, тимчасовою непрацездатністю тощо) прийом може бути перенесено на інший день тижня.

*** Час визначається додатково згідно з планами основних заходів, що проводяться облдержадміністрацією щомісяця і затверджуються головою Миколаївської обласної державної адміністрації.

**** Дата визначається додатково згідно з планами основних заходів, що проводяться облдержадміністрацією щомісяця і затверджуються головою Миколаївської обласної державної адміністрації.