У Територіальному центрі соціального обслуговування Коблівської сільської ради працює відділення стаціонарного догляду для постійного проживання

Дата: 29.01.2021 15:28

Відповідно  до рішення Березанської районноїрРади Миколаївської області "Про надання згоди на безоплатну передачу зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району Миколаївської області у комунальну власність  Коблівської сільської ради відділення стаціонарного догляду територіального центру саціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березанського району (с. Тузли Березанського району Миколаївської області) від 08 жовтня 2020 року №10 , до рішення Коблівської сільської ради Березанського району Миколаївської області "Про надання згоди на безоплатне прийняття зі спільної власності територіальних громад сіл, селища Березанського району Миколаївської області у комунальну власність Коблівської сільської ради відділення стаціонарного догляду територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Березанського району (с Тузли Березанського району Миколаївської області) від 19 жовтня 2020 року №31, до "Положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Кобліської сільської ради затверджений рішенням Коблівської сільської ради від 22 грудня 2020 року №24, з 01.01.201 року   в складі  територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Коблівської сільської ради  працює  відділення стаціонарного догляду для постійного проживання. На цілодобовому догляді  знаходиться 16  пенсіонерів. Утримання  підопічних проводиться за  рахунок коштів місцевого бюджету .

Завідувач відділенням – Сенько Тамара Іванівна.

У відділенні працюють  молодші медичні сестри (палатні) - 4 шт. одиниці, молодша сестра (банниця) - 1шт.од.,молодша сестра (прибиральниця) -1шт.од.,кухар і - 2 шт.од., робітник - 1шт.од.

Посади медичної сестри (1шт.од.) та медична сестра з дієт. харчування –(0,5шт.од)  станом на 29.01.2021 року –вакантні.

Підопічні отримують соціальні послуги стаціонарного догляду та відповідно встановлених норм забезпечуються: раціональним чотириразовим харчуванням, одягом , постільною білизною, столовим посудом, цілодобовим медичним обслуговуванням, засобами пересування.