Початок роботи розділу сайту "Фінансовий відділ Коблівської сільської ради" на Офіційному сайті нашої громади

Дата: 03.02.2021 17:51

Доброго! З лютого-місяця 2021 року на офіційному сайті Коблівської об`єднаної територіальної громади почав роботу розділ "Фінансовий відділ Коблівської с/ради".

У цьому розділі будуть публікуватися набори даних, точні цифри, офіційні документи та інша важлива інформація, яка стосується фінансової звітності органу місцевого самоврядування Коблівської громади (Коблівська сільська рада).

Посилання: фінансовий відділ Коблівської с/ради.

Також посилання на розділ Ви можете знайти у правому меню (десктоп версія) сайту (дивіться скриншот нижче).

Сподіваємося, що такі зміни у структурі сайту дадуть можливість більш ефективно працювати з інтернет-ресурсом Коблівської ОТГ, а сам пошук інформації на сайті буде ще зручнішим. Завжди на зв`язку..