З 1 серпня минулого року запрацював ринок газу для населення. Це означає, що постачати його населенню можуть незалежні компанії на ринкових умовах.

На  початку опалювального сезону спостерігалась тенденція до підвищення ціни блакитного палива.  Враховуючи попит споживання газу  в зимовий період його вартість на Миколаївщині в січні 2021 року зросла до 9, 92 грн.

Тому, для забезпечення споживачів природним газом за доступною ціною, Миколаївська ОДА в січні поточного року звернулася до 31-ї газопостачальної компанії з пропозицією зайти на ринок Миколаївської області.

Начальник управління житлово-комунального господарства Євген Гладков коментуючи ситуацію щодо зміни постачальника блакитного палива, зазначив, що побутовий споживач може самостійно моніторити ціну за природний газ й обирати найкращий для себе варіант не в одного, монопольного постачальника, а з цілої низки підприємств.

Для порівняння актуальної ціни на газ він порекомендував легкі в користуванні веб-ресурси:

Також на сайтах можна онлайн змінювати постачальника.

Нагадаємо, що з 1 лютого згідно з постановою Уряду від 18 січня 2021 р. № 25 ціна на газ для населення складатиме 6,99 грн за куб.

Детальніше:

Брифінг за участю начальника управління житлово-комунального господарства ОДА Євгена Гладкова: https://cutt.ly/zkjH3kF

Ефір програми «Сьогодні Головне» за участю Євгена Гладкова, начальника управління житлово-комунального господарства Миколаївської ОДА та Валентина Лінченко, директора ТОВ «Миколаївська електропостачальна компанія» https://cutt.ly/KkjH6BI