02 та 04 березня 2021 року на базі Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап змагань з баскетболу ХХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради у 2021 році.

У змаганнях брали участь 57 спортсменів 7 команд з Коблівського, Новофедорівського, Українського, Рибаківського та Тузлівського закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради.

З привітальним словом до учасників звернулася спеціаліст ЦПРПП Коблівської сільської ради Пугачова Я.Ю., яка оголосила про довгоочікуване відкриття і дозвіл на проведення Спортивних ігор у 2021 році з дотриманням всіх протиепідемічних заходів та побажала всім учасникам міцного здоров’я, гарної гри та подальших перемог.  

Суддівську колегію ІІ етапу змагань з баскетболу очолили Бараболя В.В.- учитель фізичної культури Українського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Калкутін М.О. – учитель  фізичної культури Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Всі команди були в гарному спортивному дусі, тому змагання видалися цікавими та результативними для всіх учасників.

У підсумку напруженої боротьби місця між командами юнаків розподілилися наступним чином:

І місце виборола команда Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Нєсін Є.О.);

ІІ місце посіли учасники Українського ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Бараболя В.В..);

ІІІ місце зайняли спортсмени Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Калкутін М.О.);

Серед дівчат у ІІ етапі змагань з баскетболу отримали першість ОТГ команда Українського ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІ місце зайняли спортсмени Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІІ місце вибороли учасники Новофедорівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Всі команди були нагороджені грамотами та подяками відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх наставників і бажаємо їм подальших перемог!

         

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.