Проведено ІІ етап змагань з баскетболу ХХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків та дівчат ЗЗСО Коблівської сільської ради у 2021 н.р.

Дата: 05.03.2021 09:25

Фото без опису02 та 04 березня 2021 року на базі Українського ЗЗСО І-ІІІ ступенів проведено ІІ етап змагань з баскетболу ХХ обласних Спортивних ігор серед команд юнаків та дівчат закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради у 2021 році.

У змаганнях брали участь 57 спортсменів 7 команд з Коблівського, Новофедорівського, Українського, Рибаківського та Тузлівського закладів загальної середньої освіти Коблівської сільської ради.

З привітальним словом до учасників звернулася спеціаліст ЦПРПП Коблівської сільської ради Пугачова Я.Ю., яка оголосила про довгоочікуване відкриття і дозвіл на проведення Спортивних ігор у 2021 році з дотриманням всіх протиепідемічних заходів та побажала всім учасникам міцного здоров’я, гарної гри та подальших перемог.

Суддівську колегію ІІ етапу змагань з баскетболу очолили Бараболя В.В.- учитель фізичної культури Українського ЗЗСО І-ІІІ ст. та Калкутін М.О. – учитель  фізичної культури Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Всі команди були в гарному спортивному дусі, тому змагання видалися цікавими та результативними для всіх учасників.

У підсумку напруженої боротьби місця між командами юнаків розподілилися наступним чином:

І місце виборола команда Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Нєсін Є.О.);

ІІ місце посіли учасники Українського ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Бараболя В.В..);

ІІІ місце зайняли спортсмени Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ст. (вчитель фізичної культури Калкутін М.О.);

Серед дівчат у ІІ етапі змагань з баскетболу отримали першість ОТГ команда Українського ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІ місце зайняли спортсмени Тузлівського ЗЗСО І-ІІІ ст., ІІІ місце вибороли учасники Новофедорівського ЗЗСО І-ІІІ ст.

Всі команди були нагороджені грамотами та подяками відділу освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.

Щиро вітаємо наших спортсменів та їх наставників і бажаємо їм подальших перемог!

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису  Фото без опису

Відділ освіти, молоді та спорту Коблівської сільської ради.