Дата: 06.03.2021 20:57

Відповідно до річного плану роботи Миколаївського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти, з метою підвищення рівня професійної компетентності фахівців психологічної служби закладів дошкільної освіти 10 березня 2021 року навчально-методичною лабораторією практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання проводитиметься майстерня «Сучасні методи психологічної корекції в діяльності практичного психолога закладу дошкільної освіти» (далі – Майстерня).

Програмою Майстерні передбачено розгляд таких питань:

1. Теоретичний кейс. Емоційний інтелект як передумова успішної особистості дитини.
  2. Теоретичний кейс. Методи розвитку емоційно-вольової сфери та соціалізації дитини дошкільного віку.
  3. Практичний кейс. Корекційно-розвиткові програми для дошкільників із розвитку емоційно-вольової сфери.
  4. Практичний кейс. Корекційно-розвиткові програми для дошкільників із розвитку соціалізації дошкільника.

Запрошуються працівники психологічної служби закладів дошкільної освіти міста Миколаєва та Миколаївської області.

Майстерня проводитиметься дистанційно в форматі zoom-конференції.

Посилання: zoom.us/j/92362809549?pwd=QXdsSlhQM21Pc2VERmZmN3VFZFpjdz09

Ідентифікатор: 923 6280 9549.

Код доступу: 338125.

Початок роботи: 10.00.

За додатковою інформацією звертатися до Кучеренко Аліни Вікторівни, методиста навчально-методичної лабораторії практичної психології, соціальної роботи та інклюзивного навчання МОІППО, тел. (097) 982 79 42.