Онлайн-семінар «Алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл»

Дата: 06.03.2021 22:15

Відповідно до листа Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України від 10.12.2020 № 2841-06/73396-06, в області, на базі Миколаївського району, 11 березня 2021 року о 10:00 заплановано проведення в онлайн-форматі семінар за тематикою:

«Алгоритм взаємодії пасічників, аграріїв та органів місцевої влади під час обробітку полів, попередження та недопущення отруєння бджіл».

До участі у заході запрошуються всі зацікавлені мешканці громади, зокрема бджолярі та аграрії, а також представники органів місцевого самоврядування району.

Про участь у семінарі, будь ласка, повідомьте орган місцевого самоврядування Кобліської громади за телефоном: (05153) 96131. Вам буде надано посилання на онлайн-семінар та інші доступи. Дякуємо!