День народження Тараса Григоровича Шевченка. Прийшла на землю Шевченкова весна

Дата: 09.03.2021 13:53

Знову прийшла на землю Шевченкова весна. 9 березня виповнилось 207 років від дня народження Т.Г. Шевченка. Народився 9 березня 1814 року та помер 10 березня 1861.

Він прожив коротке і вкрай важке життя. Із своїх 47-и років - 24 роки був кріпаком, 17 років – невільником у засланнях, під наглядом жандармів і тільки 10 років – вільною людиною.

В цих несприятливих умовах Тарас створив свій безсмертний «Кобзар», написав декілька томів прозових і драматичних творів, став Академіком Академії мистецтв.

В Коблівській бібліотеці відбулась промоакція до Шевченківських днів «Читаєм про Шевченка вголос».

Користувачі закладу переглянули презентацію «Вшанування пам'яті Т. Шевченка в Україні та Миколаївщині», познайомилися з біографією поета, його творчістю, з книжково-ілюстративною виставкою «Пам’ятаю сина України». Для експозиції підібрано літературу, що розкриває творчий та життєвий шлях Тараса Григоровича, його спадок як письменника, художника, мислителя і борця за волю України.

Фото: голосні читання віршів Т. Шевченка ученицями Коблівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів.

Фото: стенд-виставка Т.Г. Шевченка у Коблівській публічній бібліотеці.