Запрошення випускників шкіл на навчання в Технолого-економічний коледж Миколаївського НАУ

Дата: 10.03.2021 14:30

Фото без описуПро співпрацю з Технолого-економічним коледжем.

"Ректорат Миколаївського національного аграрного університету пропонує Вашій об’єднаній територіальній громаді співпрацю з Технолого-економічним коледжем, який є структурним підрозділом університету, стосовно подальшого навчання випускників 9-х класів.

Технолого-економічний коледж Миколаївського національного аграрного університету належить до провідних закладів фахової передвищої освіти, як структурний підрозділ є невід’ємною складовою університету. Коледж використовує потужну матеріально-технічну базу університету, що дає можливість забезпечити освітній процес сучасними засобами, устаткуванням, програмними продуктами європейського зразка".

На даний момент коледж проводить підготовку фахових молодших бакалаврів за 9-ма спеціальностями денної форми навчання на основі базової середньої освіти:

• Фінанси, банківська справа та страхування
  • Облік і оподаткування
  • Підприємництво, торгівля та біржова діяльність
  • Менеджмент
  • Готельно-ресторанна справа
  • Агрономія
  • Технологія виробництва та переробки продукції тваринництва
  • Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка
  • Агроінженерія

У коледжі великий ліцензійний обсяг (щорічно коледж приймає на навчання більше 400 здобувачів фахової передвищої освіти).

Випускники коледжу разом з дипломом фахового молодшого бакалавра отримують свідоцтво про повну загальну середню освіту. Забезпечується освіта за державним замовленням (50% від загальної кількості на всі спеціальності) та за контрактом, широка стипендіальна підтримка, у тому числі соціально незахищених категорій та за значні досягнення у навчанні.

Студенти коледжу проходять практику за кордоном.

Продовження навчання у найкращому університеті Півдня України - Миколаївському НАУ.

Для іногородніх студентів є гуртожиток, у якому створено всі умови для проживання, який знаходиться поряд з університетом.

Запрошуємо випускників шкіл на навчання в Технолого-економічний коледж Миколаївського НАУ, у якому створено всі умови для якісного вивчення загальноосвітніх дисциплін та фахової підготовки випускників 9-х класів.

Сподіваємося на подальшу плідну і взаємовигідну співпрацю.

З повагою, ректор B.C. Шебанін.