Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Дата: 10.03.2021 15:43

Коблівська сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органу місцевого самоврядування:

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого  постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного  права  рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади головного спеціаліста, провідного спеціаліста (4  посади) та спеціаліста (3 посади) відділу соціального захисту сімї, дітей та молоді Коблівської сільської ради.

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра,

- знання Конституції України; законів України "Про державну службу", «Про запобігання корупції», «Про службу в органах місцевого самоврядування» та нормативних документів, що стосуються служби та діяльності відповідного органу виконавчої влади; постанов, розпоряджень, інших нормативно-правових актів, що регулюють розвиток відповідної сфери управління; практику застосування законодавства з питань, що належать до компетенції відділу,

- вільне володіння державною мовою,

- стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи на керівних посадах не менше 3 років.

Необхідні документи для участі у конкурсі:

- заява про участь в конкурсі,

- заповнена особова картка /форма П-2ДС/ з відповідними додатками,

-автобіографія,

- 2 фотокартки розміром 4х6 см,

- копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня,

- копія документа, який посвідчує особу,

- копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних).

Особи можуть подавати додаткову інформацію стосовно своєї освіти, досвіду роботи, професійного рівня і репутації (характеристики,       рекомендації, наукові публікації тощо).

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації  про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Коблівської сільської ради.

Термін подання заяв до 09.04.2021 року.

Додаткова інформація за тел.  (05153) 9-61-31 або за адресою: вул. Одеська, 4, с. Коблеве, Березанський  району Миколаївської області.