На Миколаївщині посилюють боротьбу із незаконними АЗС

Дата: 19.03.2021 18:24

18 березня 2021 року під головуванням заступника голови Миколаївської облдержадміністрації - заступника голови міжвідомчої регіональної робочої групи Миколи Марінова відбулось чергове засідання міжвідомчої регіональної робочої групи для проведення спільних заходів з боротьби із нелегальним обігом і роздрібною торгівлею пальним у Миколаївській області.

На засіданні були присутні члени міжвідомчої регіональної робочої групи та представники структурних підрозділів облдержадміністрації.

Стрижневе питання порядку денного стосувалося обговорення доручень, доведених Прем’єр - міністром України від 10.03.2021, протоколом засідання Кабінету Міністрів України від 03.03.2021 № 29, листами Державної фіскальної служби України від 11.03.2021 №1113/7/99-99-07-02-17, від 15.03.2021№ 1461/5/99-99-04-16 щодо протидії незаконному обігу пального.

Насамперед заступник голови облдержадміністрації – заступник голови робочої групи Микола Марінов поінформував присутніх про результати роботи протягом 2020 – 2021 років. Він наголосив на виконанні доручень, доведених Прем’єр - міністром України, Кабінетом Міністрів України та Державною фіскальною службою України щодо протидії незаконному обігу пального.

Микола Марінов звернув увагу на лист Нафтогазової Асоціації України від 05.03.2021 року №115, який надійшов від Секретаріату КМУ 10.03.2021 №804/3, щодо наявності на території областей України АЗС з нелегальним обігом пального та наголосив на необхідності проведення перевірок, відповідно цього документу.

За результатами засідання робочої групи надано відповідні доручення структурним підрозділам облдержадміністрації та рекомендації Головному управлінню ДФС у Миколаївській області, Головному управлінню ДПС у Миколаївській області, Головному управлінню Національної поліції в Миколаївській області, Управлінню Державної архітектурно-будівельної інспекції у Миколаївській області, Управлінню Держпраці у Миколаївській області.