Добра новина! Миколаївська обласна державна адміністрація та Миколаївський обласний центр соціальних служб повідомляють про те, що в м. Вознесенськ Миколаївської області функціонує Обласний центр соціально-психологічної допомоги.

UPD 17.03.2023: На сьогоднішній день Центр приймає лише ВПО.

Метою центру є надання комплексу соціальних послуг сім'ям та особам, які перебувають у складних життєвих обставинах, у тому числі, через відсутність відповідних умов проживання, потрапляння в ситуацію домашнього насильства і торгівлю людьми.

З метою профілактикі соціального сирітства та запобіганню відмовам від новороджених дітей при Центрі працює Кімната матері та дитини, яка надає послуги тимчасового перебування сім'ям з новородженими дітьми, які потребують підтримки.

Центр надає послуги тимчасового перебування, харчування, психологічної допомоги, корекції сімейних стосунків, отриманню безоплатної правової допомоги.

Спеціалісти закладу, за необхідності, сприяють реєстрації місця проживання, отриманню (відновленню) житла, працевлаштуванню, навчанню.

Прийняття до Центру і надання необхідної допомоги здійснується ЦІЛОДОБОВО ТА БЕЗКОШТОВНО

Строк перебування: 90 діб.

Телефони:

По всім питанням Ви також можете звернутися до Відділу соціального захисту сім'ї, дітей та молоді Коблівської сільської ради. Телефон відділу: (05153) 9 66 72.