A A A K K K
для людей із порушенням зору
Коблівська сільська територіальна громада
Миколаївська область

ОГОЛОШЕННЯ! Режим роботи Миколаївського місцевого центру з НБВПД та бюро на час карантину!

Дата: 05.04.2021 17:06
Кількість переглядів: 319

правова допомога

На період роботи з 05.04.2021 року до стабілізації епідемічної ситуації Миколаївський місцевий центр з надання БВПД призупиняє:

  • особистий прийом громадян посадовими особами і працівниками Центру;
  • надання адресної безоплатної вторинної та первинної правової допомоги працівниками Центру та відділеннями та переходить повністю на дистанційну роботу.

Нагадуємо, що отримати безоплатну правову допомогу на період дії карантину Ви можете за допомогою телефонного зв'язку (0512) 44-54-60, за письмовими зверненнями надісланими поштоюна адресу Центру: 54056, м. Миколаїв, Космонавтів, 61, з використанням мережі Інтернет, засобів ел. зв'язку mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua та використанням скриньок для кореспонденції.

Ми працюємо:

  • Понеділок-четвер з 8:00 год. до 17:00 год., у п'ятницю - з 08.00 год. до 15:45 год.

Бюро правової допомоги Миколаївського місцевого центру з надання БВПД розташовані за адресами:

  • Очаківське бюро правової допомоги: м.Очаків вул. Торгова, 44 E-mail: Ochakiv@legalaid.mk.ua Тел.: (05154) 3-02-93
  • Березанське бюро правової допомоги: смт. Березанка вул. Центральна, 41 E-mail: Berezanska@legalaid.mk.ua Тел.: (05153)2-11-46
  • Новоодеське бюро правової допомоги: м. Нова Одеса вул. Центральна, 179 E-mail: Novoodesa@legalaid.mk.ua Тел.: (05167) 2-15-51
  • Баштанське бюро правової допомоги: м. Баштанка вул. Баштанської республіки, 41 E-mail: Bashtanske@legalaid.mk.ua Тел.: (05158) 2-71-52
  • Березнегуватське бюро правової допомоги: смт. Березнегувате вул. Соборно-Миколаївська, 1 E-mail: Bereznehuvatske@legalaid.mk.ua Тел.: (05168) 9-11-36
  • Казанківське бюро правової допомоги: смт. Казанкавул. Миру, 213 E-mail: Kazankivske@legalaid.mk.ua Тел.: (05164) 9-11-25
  • Новобузьке бюро правової допомоги: м. Новий Буг вул. Гагаріна, 7 E-mail: Novobuzke@legalaid.mk.ua Тел.: (05151) 9-18-69
  • Снігурівське бюро правової допомоги: м. Снігурівка вул. Жовтнева, 116 E-mail: Snihurivske@legalaid.mk.ua Тел.: (05162) 2-21-37
  • Миколаївське бюро правової Допомоги: м. Миколаїв вул. Образцова 4А/2 E-mail: mykolayiv@legalaid.mk.uа Тел.: (0512) 47-20-91.

Також отримати правову допомогу можна:

  • зателефонувавши до контакт-центру системи БПД 0 800 213 103.
  • у мобільному застосунку «Безоплатна правова допомога за посиланням
  • через телеграм-бот системи БПД за посиланням
  • написавши нам на електронну пошту: mykolaiv1.mykolaiv@legalaid.mk.ua

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)

Додати коментар


« повернутися

Коментування статті/новини

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора