Протокол №1 засідання "круглого столу" з головами та представниками територіальних громад Миколаївського району

Дата: 12.04.2021 14:57

Протокол №1 засідання "круглого столу" з головами та представниками  територіальних громад Миколаївського району.

Порядок денний:

1. Про джерела наповнення місцeвиx бюджетiв територіальних громад Миколаївського району.

• Доповiдач: Ольга Купчишина - виконуюча обов'язки начальника ГУ ДПС Микола'iвськiй областi;
  • Спiвдоповiдач: Галина Боненко - начальник Центрального відділу податків і зборів юридичних осіб ГУ ДПС у Миколаївській області.

2. Про проблемнi питания в галузi земельних вiдносин.

• Доповiдач: Андрiй Добровольський - заступник голови районноi ради.

3. Про стан надання адміністративних послуг в міських, селищних, сільських радах.

• Доповiдач: Iгор Копійка - заступник голови районної ради.

4. Про взаємодію з сільськими, селищними, міськими радами щодо виконання рішень районної ради.

• Доповiдач: Андрiй Добровольський - заступник голови районноi ради.

5. Про надання методично'i допомоги виконавчим opraнaм сільських, селищних, міських рад у здайснені своїх повноважень.

• Доповiдач: Iгор Копійка - заступник голови районної ради.

6.Про стратеriчне планування розвитку територiальних громад Миколаївського району, переваги спiвпрацi громад i унiверситетiв.

• Доповiдачi: Boлoдимp Ємельянов - директор Інституту державного управління Чорноморського національного універсітету імені Петра Могили;
  • Олена Філімонова - в.о. декана факультету Економічних наук.

Завантажте протокол для ознайомлення .pdf